Strona główna     20 Października 2019
 
 
[2004-01-17]
Dostawa PC
[2003-12-06]
PROJEKTORY
[2003-12-06]
Komputery dla ludzi sztuki.
[2003-12-06]
Komputery dla lekarzy
[2006-01-13]
Szukamy pracownika
    Kontakt
 
 Bydgoszcz
 tel...(52) 371 30 58
 kom... 500 227 301
 fax...(52) 371 30 58

 

  Serwis /  Apteka komputerowa

Jedyny program antywirusowy stworzony w oparciu o doświadczenia specjalistów czterech krajów:
- Kaspersky Lab (KAV) Rosja
- GeCAD SOFTWARE (RAV) Rumunia
- G DATA SOFTWARE AG (AVK) Niemcy
- G DATA SOFTWARE Sp. z o.o. (AVK) Polska

Najwyższa technologia Teraz, AntiVirenKit korzysta z dwóch, niezależnych modułów skapujących KAV + RAV, co znacznie zwiększa skuteczność ochrony antywirusowej. Skaner antywirusowy KAV (Kaspersky Lab), od lat sprawdza się w technologii AVK. Nowy moduł RAV (GeCAD Software) jest jego optymalnym uzupełnieniem. Analiza heurystyczna wraz z codzienną aktualizacją baz sygnaturwirusów i plików programowych przez Internet, to tylko wstęp domożliwościprogramu. Integracja i automatyzacja AntiVirenKit 12, to w pełni zintegrowany pakiet.
Wszystkie jego składniki zostały połączone jednym wspólnym interfejsem, z którego odbywa się sterowanie wszystkimi opcjami programu. Program dokonuje automatycznie przeniesienia danych pomiędzy modułami.

AntiVirenKit ClietnlServer jest efektem wieloletnich doświadczeń międzynarodowych specjalistów w dziedzinie ochrony sieci komputerowej Windows NT 1 2000 I XP. Nastawiony jest na zarządzanie z poziomu Administratora oraz na szeroka pojętą automatyzację ochrony antywirusowej, co pozwala odciążyć jego pracę, zaoszczędzić czas i pieniądze.

Skanujące KAV (Kaspersky Lab) i RAV (GeCAD Software, dzięki czemu spełnia on najwyższe normy światowe. Stosowane razem, zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo pracy w sieci. Podczas skanowania uzupełniają się wzajemnie, łącząc w sobie skuteczność, niezawodność, wydajność z prostotą obsługi i profesjonalizmem.

Żeby wyeliminować potrzebę stosowania dwóch programów antywirusowych dla zapewnienia optymalnego zabezpieczenia przed wirusami, G DATA stworzyła program AntiVirenKit ClientlServer, wykorzystujący dwa moduły

  do góry
2003 © GROS